آموزش زبان فارسی از راه ادبیات کودکان

در این صفحه نوشته‌های مرتبط با «آموزش زبان فارسی از راه ادبیات کودکان» آمده است. چنانچه نوشته ای به اشتباه در این صفحه آمده است به ما بگویید.

معرفی و کاربردهای بسته فارسی‌ آموز نخودی 1

معرفی و کاربردهای بسته فارسی‌ آموز نخودی ۱

نوشتار حاضر درآمدی کوتاه به منظور معرفی بسته‌ فارسی آموز نخودی ۱، اثر پژوهشی محمدهادی محمدی است. برای این معرفی و ضرورت استفاده از این بسته لازم است تا مختصری با بحران سوادآموزی در آموزش و پرورش کشور آشنا شویم؛ به همین جهت در ابتدا به صورت کلی و کوتاه به این بحران اشاره می‌کنیم. 

اشاره ورزی با نوزادان و نوپایان

اشاره ورزی با نوزادان و نوپایان

اشاره ورزی، نخستین پل ارتباطی نوزاد و نوپا با خانواده خود و دیگران است. اشاره ورزی با برانگیزش سلول‌های مغزی خردسالان نه تنها رشد زبانی و هیجانی آن‌ها را پیش می‌اندازد که سبب می‌شود آن‌ها راهی برای بیان نیازهای خود داشته باشند.

ده پرسش درباره اشاره ورزی

نشانه ورزی با پوتی پان

نشانه ورزی با پوتی پان

در دست انتشار

  • آموزش نشانه های خواندن و نوشتن
  • آموزش پیش زمینه های خواندن و نوشتن
واژه‌نامه چیستانی، تصویری, واژه‌نامه چیستانی، تصویری, واژه‌نامه چیستانی، تصویری, واژه‌نامه چیستانی، تصویری, واژه‌نامه چیستانی، تصویری, واژه‌نامه چیستانی، تصویری, واژه‌نامه چیستانی، تصویری

واژه‌نامه چیستانی، تصویری

در واژه نامه چیستانی، تصویری، تصويرها کمک مى کنند که کودکان به سادگى فرآيند مفهوم سازى را درک کنند و مفهوم و تصوير را پيوند بزنند. در گروه سنى زير ده سال، کودکان به يارى نمادسازى تصويرى مى انديشند.

معرفی بسته آموزشی الفبا‌ورزی با کاکا‌کلاغه, الفبا‌ورزی با کاکا‌کلاغه واک های خودوا, الفبا‌ورزی با کاکا‌کلاغه واک های هم وای فارسی, الفبا‌ورزی با کاکا‌کلاغه واک های هم وای اوستایی و عربی, راهنمای الفبا‌ورزی با کاکا‌کلاغه, لوح الفبایی آوایی - رانشی

الفبا‌ورزی با کاکا‌کلاغه

در راستای آموزش زبان فارسی به کودکان و بزرگ سالان علاقه مند، امروز به معرفی بسته الفبا‌ورزی با کاکا‌کلاغه خواهیم پرداخ پس در ادامه با آموزش کودک از راه ادبیات همراه باشید.

آواورزی با سی‌بی‌لک, آواورزی با سی‌بی‌لک کتاب خواندن, آواورزی با سی‌بی‌لک کتاب کارورزی, راهنمای آواورزی با سی‌بی‌لک

آواورزی با سی‌بی‌لک

پخش چیستا: ۸۸۷۱۸۷۵۷
پخش کتاب هدهد: ۸۸۵۵۳۵۲۸

چند اندیشه مند برجسته مانند ماریا مونتسوری, جروم برونر و نوآم چامسکی براین باورند که دوره ی حساس یا زرین زبان آموزی به کودکان از ۲ سالگی آغاز و در ۶ سالگی پایان می یابد.

فارسی آموز ادبی ۳ | آموزش زبان فارسی, فارسی آموز ادبی ۳ کتاب خواندن, فارسی آموز ادبی ۳ کتاب کار

فارسی آموز ادبی ۳ | آموزش زبان فارسی

با فارسی آموز ادبی ۳ همه ی کسانی که آموزش با این مجموعه را آغاز کرده اند، می توانند مهارت های خواندن و نوشتن خلاق را در خود بهبود بخشند و از ادبیات ناب بهره ی بیشتری ببرند.

در داستان های فارسی آموز ادبی ۳ بر اصول توسعه ی پایدار یا نگهداری از مادرزمین برای نسل های فردا پافشاری شده است.

کتاب فارسی آموز ادبی ۲ | آموزش زبان فارسی, فارسی آموز ادبی ۲ کتاب خواندن, فارسی آموز ادبی ۲ کتاب کارورزی

فارسی آموز ادبی ۲ | آموزش زبان فارسی

فارسی آموز ادبی ۲ بخش ميانى و پيشرفته‌تر فارسى‌ آموز پايه يا نخست است. اين مجموعه کتاب، زبان فارسى را از راه ادبيات و هنرهاى خلاق آموزش مى‌دهد.

فارسی آموز نخودی ۱ | آموزش زبان فارسی, فارسی آموز نخودی ۱ کتاب خواندن, فارسی آموز نخودی ۱ کتاب کارورزی, نخودی و نهنگ الفبا, راهنما و افزوده‌های فارسی آموز نخودی ۱

فارسی آموز نخودی ۱ | آموزش زبان فارسی

فارسی آموز نخودی ۱ به نوآموزان کلاس اول دبستان، حروف و واژه ها را با بازى و شادى ياد مى دهد. در اين مجموعه، کودکان زبان آموزى پايه را به شيوه ى خلاق و متفاوت مى آموزند.

عضویت در کانال تلگرام