شمارورزی لولوپی + ۰ (ریاضی آموز ادبی)

شمارورزی لولوپی + ۰ (ریاضی آموز ادبی)
شمارورزی لولوپی + ۰ کتاب خواندن
شمارورزی لولوپی + ۰ کتاب کارورزی
شمارورزی لولوپی + ۰ کتاب کنش ورزی
شمارورزی لولوپی + ۰ پوستر
درباره کتاب

بسته شمارورزی لولوپی + ۰ (ریاضی آموز ادبی) شامل کتاب خواندن، کتاب کارورزی و کتاب راه نما و کنش ورزی به همراه کیسهٔ نماکارت ها و لوح آموزش مفاهیم پیش عددی است.

کتاب خواندنِ لولوپی + ۰ دو بخش دارد. بخش نخست آن آشنایی با شخصیت هایی است که در داستانک های لولوپی نقش دارند و بخش دوم ده داستانک از مجموعهٔ داستانک های لولوپی است.

در هر وضعیتی برای این که کودکان خردسال درکی از کارکردهای دانش ریاضی یا شمارورزی ندارند، کار را با کتابِ خواندن آغاز کنید. کتابی که در سرشت خود در لایهٔ بیرونی داستان است و در لایه های درونی به آموزش دانش ریاضی می پردازد.

کتاب کارورزی هم دو بخش دارد. بخشِ نخست این کتاب به توان مندسازی مهارت های ریز حرکتی کودک اختصاص دارد و بخش دوم آموزش مفاهیم پیش عددی است.

هنگام  آموزش مهارت های  ریزحرکتی  توجه داشته باشید که کودکان پیش دبستانی از چه زمانی می توانند به درستی قلم را در دست بگیرند. این دوره بیش تر از چهارسالگی به بالا است.

کتاب راه نما و کنش ورزی هم راه نمایی بخش هایی از بسته را انجام می دهد و هم این که کارهای دست ورزانه برای آموزش شمارورزی در آن آمده است. روند کار چنان است که در انجام این  کنش ورزی ها همه اجزای آن به روشنی گفته شده است و نیازی به راه نمایی بیش تر نیست.

کیسه نماکارت های بسته لولوپی + ۰  ۵۹ عدد است. این مجموعه شامل، نماکارت های جانوری، گیاهی ، ابزارها،  برابری، عموکوکو و ترب  و یکان ها است.

کار با نماکارت ها بسیار گسترده است و نمونه هایی از آن در پشت نماکارت ها آمده است. مجموعه سازی، نامجموعه سازی، برابری کردن، شناخت ترتیب و شناخت جهت ها بخش هایی از کارکرد آموزشی نماکارت ها است.

لوح جهت یاب که به شکل پوستر منتشر شده است، برای شناخت جهت ها مانند بالا و پایین ، چپ و راست، زیر و رو طراحی شده و کودک با کمک نماکارت ها می تواند روی این لوح کار کند.

cheap nike free run 5.‎0

راهنما

عضویت در کانال تلگرام