آموزش ساخت جعبه کادویی بدون نیاز به الگو + ویدیو

برای تماشای ویدیوی آموزشی ساخت کفشدوزک کاغذی متحرک به انتهای صفحه مراجعه کنید.

اولین موردی که هنگام دادن هدیه‌ای با ارزش به مخاطب شما قابل اهمیت است، شکل و ظاهر جعبه کادویی است. در این مقاله آموزش تصویری و ویدیویی ساخت جعبه‌های کادویی قرار داده شده است که با دیدن آن‌ها می‌توانید زیباترین و ساده‌ترین جعبه‌های کادویی را بسازید و به عزیزانتان تقدیم کنید.

ابزار لازم برای ساخت جعبه کادویی:

  • کاغذ رنگی
  • مقوا
  • قیچی
  • چسب

شما می‌توانید طبق تصاویر با یک مقوای 15 در 15 و تا کردن آن یک جعبه ساده و کوچک بسازید بعد از ان می‌توانید با مقوای دیگری جلد رویان را درست کنید.

ساخت جعبه کادویی

فعالیت ساده ساخت جعبه

با توجه به نزدیک شدن به عید نوروز یکی از سرگرم کننده‌ترین و هدفمندترین فعالیت‌ها با کودکان ساخت وسایل ساده و جذاب است تا هم قوه‌ی تخیل و مهارت‌های آن‌ها تقویت شود و هم به این واسطه با بخشی از ارزش‌های زندگی مانند دوستی و محبت و فرهنگ هدیه دادن در نوروز بیشتر آشنا شوند. بچه‌ها می‌توانند هدیه‌های کوچک خود مثل شکلات سنجاق و یا کتاب را در جعبه‌های رنگی به دوستان‌شان هدیه دهند.

در آموزک بخوانید: ساخت کاردستی‌های ساده در خانه

ساخت جعبه با ساده ترین وسایل

ساخت جعبه شکلاتی

دیگر تصاویر
نویسنده
پرسش و پاسخ

برای ساخت جعبه کادویی به چه وسایلی نیاز دارم؟
شما می‌توانید با ساده‌ترین وسایل ممکن مانند کاغذ یا مقوای رنگی، چسب و قیچی زیباترین جعبه کادویی را درست کنید.

آیا می‌توان با کودکان جعبه کادویی ساده ساخت؟
آموزک در این مقاله آموزش تصویری و ویدیویی ساخت جعبه کادویی را قرار داده است. شما می‌توانید با کودک خود ساده‌ترین و زیباترین جعبه‌های کادویی را بسازید.

آموزش ساخت جعبه کادویی ساده با کاغذ
اگر می‌خواهید به دوست خود هدیه دهید می‌توانید جعبه کادو را خودتان درست کنید. جعبه‌های کادویی را می‌توانید با مقوا و کاغذهای رنگی به ساده‌ترین شکل ممکن بسازید.
Submitted by editor74 on چ., 04/07/2021 - 10:01