مهدکودک ولز روبیو (Velez-Rubio)

ایده طراحی مهدکودک  ولز روبیو  Velez-Rubio ازهمین موضوع (نقاشی خانه) شکل گرفته است. در واقع می‌توان اینطور گفت که این مهدکودک  ولز روبیو Velez-Rubio خانه ای بزرگ است که کودکان وقت زیادی را آنجا می‌گذرانند بنابراین باید محیطی باشد که در آن احساس شادی، آرامش و امنیت کنند.

در نقاشی‌های کودکان، خانه بیش از هر چیز دیگری کشیده می‌شود. در شروع کار معمولاً خانه به صورت یک مربع که بر بالای آن یک مثلث قرار دارد، کشیده می‌شود. خانه نماد پناه گاه و هستهٔ اصلی و گرمی خانواده ای است که ممکن است مورد علاقه یا تنفر کودک باشد. خانه‌هایی که کودکان ترسیم می‌کنند ممکن است دارای باغچه، گل، درهای بزرگ، پنجره و پرده‌های رنگین باشد.

چنین خانه ای، نماد یک زندگی سعادت مند است که کودک در آن احساس آرامش می‌کند.

مهدکودک Velez-Rubio

خورشید به علت نقش مهمی که برعهده دارد، در نقاشی‌های بیش تر کودکان دیده می‌شود. تصویر خورشید بیان گر امنیت، خوش حالی، گرما، قدرت و به نظر بعضی پژوهش گران نماد پدر مطلوب است. وقتی رابطه پدر و کودک خوب است، خورشید به طور کامل و در حال درخشیدن نمایش داده می‌شود.

هنگامی که این ارتباط مطلوب نیست، خورشید در پشت کوه ناپدید است و یا به صورت قوسی در افق دیده می‌شود و اگر کودک از پدرش هراس داشته باشد، خورشید به رنگ قرمز تند یا سیاه که مضطرب کننده است، ترسیم می‌شود. سقف بلندبتنی علاوه بر اینکه باعث رعایت کردن خط افق برای ساختمان‌های مجاور شده است، بهبود فضای داخلی وتامین نورطبیعی و نمایش خورشید را نیز ممکن ساخته است.

مهدکودک Velez-Rubio

مهدکودک  ولز روبیو  Velez-Rubio دارای ۸ کلاس درس است که بر اساس رده سنی کودکان به سه گروه دسته بندی شده است. مهدکودک  ولز روبیو Velez-Rubio دارای اتاق ناهار خوری، آشپزخانه، و دفاتر اداری توزیع شده در سراسر پاسیو است. برای دادن هویت ویژه ای به ساختمان مهدکودک Velez-Rubio یک سیستم ساده از صفحات را به شکل یک پازل ساخته‌اند تا به پیکربندی توزیع حفره در نما.

در تن‌های رنگی سبز-زرد، آبی و قرمز در داخل یک شیشه‌های چند لایه رنگی کمک کند. در طول روز، فضای داخلی با رنگ‌های مختلف، مانند فانوس‌های طبیعی است. در شب چراغ‌های داخلی روشن شده ویک نمای سرگرم ایجاد می‌شود.

ازیک لایه وینیل قابل انعطاف برای کف و پایه دیوارها استفاده شده است. درکلاسهای مختلف با توجه به گروه سنی از رنگ‌های متنوع استفاده شده است. ساختمان مهدکودک  ولز روبیو  Velez-Rubio مجهز به سیستم گرمایش از کف و همچنین سیستم گرمایش خورشیدی برای کاهش مصرف انرژی است.

مهدکودک ولز روبیو

مهدکودک Velez-Rubio

مهدکودک Velez-Rubio

مهدکودک ولز روبیو

مهدکودک Velez-Rubio

مهدکودک Velez-Rubio

مهدکودک Velez-Rubio

مهدکودک ولز روبیو

دیگر تصاویر
Submitted by Anonymous (تایید نشده) on د., 04/16/2018 - 11:55