معرفی مکعب‌های تصویری وسایل نقلیه

معرفی مکعب‌های تصویری وسایل نقلیه

مکعب‌های تصویری مدل وسایل نقلیه، شامل ۶ قطعه پازلی است و می‌توان با آن‌ها ۶ پازل مختلف درست کرد. این بازی مناسب کودکان ۳ تا ۷ سال می‌باشد. این بازی علاوه‌ بر سرگرم‌کردن فرزند شما هنگام ساختن پازل‌ها و رنگ‌‌آمیزی، باعث آموزش وسایل نقلیه نیز می‌شود و علاوه ‌بر قطعات پازل دارای برچسب و کاغذ‌های رنگ‌آمیزی است.

گروه سنی: ۳ تا ۷ سال

بازی مکعب‌های تصویری با فزرندان با کیفیت بسیار خوبی تولید شده‌است و جنس لطیف و دوست‌داشتنی آن حس خوبی را به شما و فرزندتان خواهدداد.

جنبه های آموزشی :

  • شناخت مفهموم جز و کل
  • آموزش وسایل نقلیه
  • تقویت هماهنگی چشم و دست
  • بالا بردن قوای تصور فضایی و تجسمی

پازل‌ها و به‌خصوص پازل‌های سه بعدی یکی از بازی‌هایی هستند که برای کودکان جذابیت زیادی دارند. این بازی‌ها کودک شما را خسته نمی‌کند و او در قالب بازی مفاهیم مختلفی را یاد می‌گیرد.

معرفی مکعب‌های تصویری وسایل نقلیه

این محصول شامل ۶ مکعب است که در هرکدام از ۶ وجه آن‌ها بخشی از تصویر یک وسیله نقلیه نقاشی شده‌است. کودک با تلاش برای ساخت این جورچین هم سرگرم شده و هم با وسایل نقلیه آشنا می‌شود و آن‌ها را رنگ‌آمیزی می‌کند. این مکعب‌های تصویری در یک بسته کیف‌مانند قرار دارند و قابل‌حمل هستند و همین بسته‌بندی جذاب باعث جذابیت بیشتر آن‌ها خواهدشد. علاوه‌براین، این پازل‌ها مورد خوب و جذابی برای هدیه‌دادن به کودکان ۳ تا ۷ ساله هستند.

این پازل همچنین دارای برچسب و کاغذهای رنگ‌آمیزی نیز هست و کودک شما می‌تواند برگه‌های رنگ‌آمیزی موجود در بسته را رنگ کند و از این طریق رنگ‌های مختلف را به او آموزش دهید. از این برگه‌ها به‌عنوان راهنمایی برای ساختن پازل‌ها نیز می‌تواند استفاده کند.

محتویات جعبه:

  • ۶ عدد مکعب تصویری
  • ۶ تصویر برای رنگ آمیزی
  • برچسب

بهتر است در دسترس کودکان زیر ۳ سال نباشد.

راهنما

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.

عضویت در کانال تلگرام