مدرسه طبیعت چارباغ (اصفهان)

مدرسه طبیعت چارباغ (اصفهان)
مدرسه طبیعت چارباغ اصفهان از ۳ مهر ۱۳۹۵ به طور رسمی فعالیت آزمایشی خود را شروع کرد.

مدرسه طبیعت «چارباغ» اصفهان با همکاری جمعی از تسهیل‌گران، کوشندگان محیط زیست و فعالان حوزهٔ کودک، دانش آموختهٔ رشته‌های محیط زیست، روانشناسی کودک، کشاورزی، مشاوره و مدیریت کار خود را از پاییز ۱۳۹۵ آغاز نمود.

علاوه بر نیروی انسانی توانمند و با سابقه، این مدرسه با بهره گیری از فضای طبیعی کم نظیر به مساحت ۱۸ هزار متر پذیرای تجربه‌های ناب کودکان سه تا دوازده سال در طبیعت می‌باشد.

فضای فیزیکی مدرسه مشتمل بر قسمت‌های جنگلی، فضای کشت و کار، بازی های طنابی، بازی های تعادلی، ماسه بازی، پخت و پز با آتش، ارتباط با حیوانات، قصه گویی، دورهم نشینی و استخر است.

کلیه ابزار مورد نیاز جهت کسب تجربه در  طبیعت و لذت بردن از بازی سرخوشانه در فضاهای آزاد بدون امرو نهی و محدودیت‌های معمول -که در نهایت منجر به افزایش چندجانبه توانمندی‌های کودکان می‌گردد- در اختیار آن‌ها قرار گرفته و کودکان با نظارت تسهیل‌گرانِ آموزش دیده جهت فراهم آوردن بهترین تجربهٔ ممکن برای آن‌ها، امکان پیش‌برد پروژه‌های خود انگیخته را خواهند داشت.

اثرات مثبت حضور در طبیعت از جمله سلامت جسمی، کاهش بیماری های قلبی و عروقی، چاقی، اضطراب و وابستگی، افزایش وسعت دید، اعتماد به نفس، قدرت حل مساله و توانایی‌های اجتماعی، کنترل وسواس و بیش فعالی، افزایش راندمان تحصیلی و غیره در جهان به اثبات رسیده است. ما می‌کوشیم در مدرسه طبیعت چارباغ با به روزترین آموزه‌های موجود در این زمینه، بستری مناسب برای رشد همه جانبهٔ کودکان را برای دستیابی به موارد اشاره شده فراهم آوریم.

  • نشانی: گلدشت، میدان شهدای جهان اسلام، خیابان منتظری، روبروی واحد مرغداری مایده
  • شماره تماس برای هماهنگی: ۰۹۱۰۰۴۴۴۴۹۵
  • آدرس تلگرام مدرسه طبیعت چارباغ 
  • اطلاعات مربوط به اعضای مدرسه، مقالات و اخبار به زودی روی سایت www.chaarbagh.com قابل دستیابی هست. 

nike air max 1 sale

راهنما

عضویت در کانال تلگرام