مدرسه طبیعت رایان (بجنورد)

مدرسه طبیعت رایان (بجنورد)

مدرسه طبیعت رایان مرکزی برای کمک به فرزندان سه تا دوازده سال برای رشد در دامان طبیعت و بازی و دوستی در فضای باز می باشد

با حضور معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی و مدیرکل محیط‌زیست خراسان شمالی اولین مدرسه طبیعت در بجنورد افتتاح شد.

علی‌اصغر مطهری مدیرکل محیط‌زیست خراسان شمالی در آیین افتتاح مدرسه طبیعت رایان بجنورد گفت: امیدواریم با افتتاح این مجموعه در جهت آموزش رفتارهای اجتماعی به کودکان باعث شکوفایی خلاقیت و نقش‌آفرینی آن‌ها در جامعه شویم. مدیرکل محیط‌زیست خراسان شمالی در انتقاد به حضور وزیر آموزش‌وپرورش در بجنورد و افتتاح پروژه‌ها در استان بیان داشت: انتظار داشتیم که وزیر محترم آموزش‌وپرورش در آیین افتتاح مدرسه طبیعت رایان حضورداشته و اهمیت این موضوع را برای عموم تبیین می‌کردند.

مهدی محمدی رئیس شورای شهر بجنورد در آیین افتتاح مدرسه طبیعت رایان اظهار کرد: امروزه تولید ثروت به‌عنوان سرمایه معرفی نمی‌شود بلکه سرمایه‌های اجتماعی و محیط‌زیست مهم‌تر از تولید ثروت خواهد بود لذا افتتاح این مکان‌ها تأثیر بسزایی در ارتقا و پیشرفت جامعه خواهد داشت.

رئیس شورای شهر بجنورد در پایان گفت: اگر کودکان در این مکان‌ها اثر زیست‌محیطی را درک کنند قطعاً در آینده در جایگاه مدیریت آن‌ها درون جامعه تمام تلاش خود را در جهت کاهش آسیب رساندن به محیط‌زیست انجام خواهند داد.

لازم به ذکر است که مدرسه طبیعت رایان در مساحت ۴۰۰۰ متر بااعتباری بالغ‌بر ۱۰۰ میلیون تومان توسط خانم حامدی و سرمایه‌گذاری شخصی دایر شده است.

nike air max 1 sale

راهنما

عضویت در کانال تلگرام